اساتید فراگستر

مرکز احیای هنرهای پهلوانی فراگستر از راهنمایی و حضور اساتید دلسوز و فهیمی بهره می برد . در زمینه مرشدی زورخانه  استاد فرامرز نجفی تهرانی یاریگر ما در این امر هستند .

استاد نجفی با وجود سالها فعالیت در سردم زورخانه های کشور ، فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و … هنوز به تربیت هنرجویان این رشته اهتمام ورزیده و کوشش می نمایند .

عکس زیر تصویری است از استاد فرامرز نجفی که در جشنواره اونیون فرانسه گرفته شده است . از کشور ایران تیم ورزش پهلوانی اعزامی به سرپرستی ایشان شرکت نموده بودند که برنامه اجرایی استاد فرامرز نجفی و تیم همراه مورد استقبال شایسته ای قرار گرفت و برگزیده جشنواره اونیون فرانسه نیز شد .

12390_1396345070626760_1635594716_n

در زمینه ورزش پهلوانی استاد حاج حسین عسگری از پیشکسوتان ورزش باستانی و کشتی یاریگر و مشاور ما در این زمینه می باشند .

چندین دوره مدال آوری برای کشور در رشته ورزشهای زورخانه ای و کشتی و کسب قهرمانی چرخ کشور طی چند دوره ، گوشه ای از افتخارات کسب شده توسط ایشان است .

سرلوحه برنامه ورزشی استاد عسگری ، ابتدا تزکیه اخلاق و مرام پهلوانی و سپس ورزش و بدن سازی است .

توفیق روز افزون ایشان را از ایزد منان خواستاریم .

در زیر تصویری استاد عسگری در حال آموزش روش صحیح میل گیری به یکی از ورزشکاران را مشاهده می کنید . شایان ذکر است استاد عسگری از هر فرصتی برای امر آموزش استفاده نموده و دلسوزانه در این راه تلاش می کنند .

67655283911596157918

کلیه حقوق قانونی و مدنی مربوط به فراگستر می باشد . استفاده از مطالب این سایت بدون اجازه فراگستر ممنوع می باشد . توسط بیگ تم

بازگشت به بالا