تجلیل از نخستین دبستان پهلوانی و زورخانه ای کشور. Reviewed by Momizat on .                     توسط معاون وزیر ورزش و جوانان بنیانگذار نخستین دبستان پهلوانی و زورخانه ای کشور تجلیل شد گ                     توسط معاون وزیر ورزش و جوانان بنیانگذار نخستین دبستان پهلوانی و زورخانه ای کشور تجلیل شد گ Rating: 0

تجلیل از نخستین دبستان پهلوانی و زورخانه ای کشور.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

توسط معاون وزیر ورزش و جوانان

بنیانگذار نخستین دبستان پهلوانی و زورخانه ای کشور تجلیل شد

گردهمایی بزرگ هیئت های پهلوانی و زورخانه ای استانها و شهرستانهای سراسر کشور در استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسییون پهلوانی و زورخانه ای، بزرگترین همایش روسای هیئت های پهلوانی و زورخانه ای استانها و شهرستانهای سراسر کشور که با عنوان متولیان پهلوانی در سالن خیام هتل پارسیان صفاییه با حضور شعبانی بهار (معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان)، زمانی قمی (استاندار یزد)، مهر علیزاده (استاندار اصفهان و رییس فدراسیون بین الملی ورزشهای زورخانه ای)، معصومی راد(رییس امور فرهنگی، گردشگری و ورزشی سازمان برنامه و بودجه)، جوهری (رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای)، سجادی (نایب رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای)، مرادی فر (دبیر فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای) برگزار گردید.

بر همین اساس در کنار برگزاری ویژه برنامه های مختلف در این گردهمایی از علی هوشمند (رییس هیئت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شیراز) نیز که در سالهای گذشته اقدام به ایجاد نخستین دبستان پهلوانی و زورخانه ای کشور در شیراز کرده بود با اهدای لوح سپاس به عنوان متولی برتر پهلوانی تجلیل به عمل آمد.

لازم به ذکر است: در این مدرسه پهلوانی و زورخانه ای، دانش آموزان آن ضمن فراگیری دروس عمومی خود اعم از رباضی، علوم، فارسی و … به صورت تخصصی به ورزش پهلوانی و زورخانه ای پرداخته و از همان دوران کودکی با صفات پهلوانی همچون پیش سلام بودن، کنترل خشم، قدرت نه گفتن و دیگر آموزه های اخلاقی پسندیده آشنا می شوند.

 

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق قانونی و مدنی مربوط به فراگستر می باشد . استفاده از مطالب این سایت بدون اجازه فراگستر ممنوع می باشد . توسط بیگ تم

بازگشت به بالا