انتخاب امیر، حسین فیزوزیان به عنوان رئیس هیئت ورزش باستانی و پهلوانی خراسان رضوی. Reviewed by Momizat on . حسین فیروزیان رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای خراسان رضوی شد حسین فیروزیان با کسب اکثریت آرا به مدت 4 سال رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای شد. به گزارش روابط عمومی حسین فیروزیان رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای خراسان رضوی شد حسین فیروزیان با کسب اکثریت آرا به مدت 4 سال رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای شد. به گزارش روابط عمومی Rating: 0

انتخاب امیر، حسین فیزوزیان به عنوان رئیس هیئت ورزش باستانی و پهلوانی خراسان رضوی.

حسین فیروزیان رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای خراسان رضوی شد
حسین فیروزیان با کسب اکثریت آرا به مدت ۴ سال رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، ظهرگاه امروز مجمع انتخابی هیات پهلوانی و زورخانه ای خراسان رضوی با حضور ۱۷ عضو مجمع انتخابی از جمله مجتبی جوهری (رئیس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای) به عنوان رییس مجمع، صبوریان (مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی)، نماینده ورزشکاران، مربیان، داوران، شهرستان‌ها، کارگران، آموزش و پرورش و دیگر اعضا در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد.
در این مجمع علی پرکار، عباس جلیلیان، مصطفی علیجانی، مهدی صاعدی، حسین فیروزیان و رضا مهدوی به عنوان کاندید حضور داشتند که پیش از اغاز رای گیری پرکار، علیجانی، صاعدی و جلیلیان از حضور در این مجمع انصراف خود را اعلام کردند.
در پایان از مجموع ۱۷ رای اخذ شده، حسین فیروزیان با ۱۲ رای توانست ریاست هیات را بر عهده بگیرد و همچنین رضا مهدوی دیگر کاندیدای این مجمع توانست ۵ رای کسب کند.

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق قانونی و مدنی مربوط به فراگستر می باشد . استفاده از مطالب این سایت بدون اجازه فراگستر ممنوع می باشد . توسط بیگ تم

بازگشت به بالا