زورخانه ذوالفقار اسفشاد خراسان جنوبی افتتاح شد Reviewed by Momizat on . با حضور رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای زورخانه شهید زابلی قاین کلنگ زنی و زورخانه ذوالفقار اسفشاد نیز به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری دلیرستان به با حضور رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای زورخانه شهید زابلی قاین کلنگ زنی و زورخانه ذوالفقار اسفشاد نیز به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری دلیرستان به Rating: 0

زورخانه ذوالفقار اسفشاد خراسان جنوبی افتتاح شد

1

با حضور رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای زورخانه شهید زابلی قاین کلنگ زنی و زورخانه ذوالفقار اسفشاد نیز به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری دلیرستان به نقل از نسیم قائن ، با حضور جوهری رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای زورخانه شهید زابلی در زمینی به متراژ ۵۰۰متر مربع کلنگ زنی شد .

این گود زورخانه به همت خیر ورزشی محمد زابلی با هزینه ای بالغ بر۳۵۰میلیون تومان ساخته خواهد شد.

همچنین زورخانه ذوالفقار روستای اسفشاد نیز با حضور مسئولین کشوری واستانی وشهرستانی به بهره برداری رسید.این گود زورخانه نیز با هزینه ای بالغ بر۲۰۰میلیون تومان به بهره برداری رسید.

برای ساخت این پروژه ۲۰میلیون تومان از محل اعتبارات دهیاری ،۳۰میلیون تومان از محل اعتبارات اداره ورزش وجوانان شهرستان و۱۵۰میلیون تومان توسط خیرین واهالی روستا هزینه شده است.

از دیگر پروژه های خیر ساز شهرستان قاینات پروژه زورخانه شهر خضری دشت بیاض وآرین شهر است که در سال۹۵کلنگ زنی شده است وبه همت خیرین ورزشی در حال ساخت است.

2

همچنین به زودی کلنگ گود زورخانه ای دیگر در پارک شادی قاین به زمین زده خواهد شد.

هزینه ساخت این گود زورخانه نیز توسط خیرین ومردم شهرستان قاینات تامین خواهد شد.

کهن ترابی فرماندار قاین در مراسم افتتاح گود زورخانه ذوالفقار روستای اسفشاد گفت: هرچه در حوزه ورزش سرمایه گذاری کنیم درآسیب های اجتماعی پیروز میدان خواهیم بود

وی افزود:آسیب های اجتماعی دغدغه رهبری است وتنها راه پیشگیری از آسیب های اجتماعی فرهنگ سازی وتوجه به حوزه ورزش است.

فرماندار قاین بیان داشت:پروژه هایی که امروز به بهره برداری رسید سهم زیادی از آن توسط خیرین بنا شده بود که جای تقدیروتشکر دارد .

کهن ترابی افزود: خیرین وواقفین باید باید به سمت کارهای ورزشی هدایت شوند

وی افزوذ:ورزش از زیرساختهایی است که اگر به آن توجه شود توجه به سرمایه انسانی خواهد شد واگر این سرمایه ها حفظ شوند در توسعه کشور توانمند تر خواهیم بود.

جوهری ریاست فدراسیون ورزش پهلوانی وزورخانه ای کشورضمن تشکر از مردم اسفشاد در راه اندازی گود زورخانه گفت: جای تشکر و تقدیر فراوان دارد که در یک روستا با همت مردم گود زورخانه ای به این زیبایی ساخته شده است و هم اکنون در مراکز و شهرهایی از استانها دریغ از حتی یک گود زورخانه که نیاز بسیاری از هم وطنانمان می باشد.

وی افزود:باید به جوانان ونوجوانان دراین مکان های مقدس بها داد وقدر این مکانها را دانست چرا که افرادی که در آینده می خواهند پا به جامعه بگذارند دراین مکان تعلیم خواهند دید .

درپایان از خیرین ودست اندرکاران ساخت پروژه های ورزشی خیر ساز شهرستان تجلیل شد.

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق قانونی و مدنی مربوط به فراگستر می باشد . استفاده از مطالب این سایت بدون اجازه فراگستر ممنوع می باشد . توسط بیگ تم

بازگشت به بالا