ایجاد بانک اطلاعات زورخانه های ایران Reviewed by Momizat on . فراگستر در نظر دارد نسبت به ایجاد یک بانک اطلاعات جامع از زورخانه های کشور اقدام کند . این کار صرف نظر از زحماتی که در پی خواهد داشت فواید بسیار زیادی دارد . به فراگستر در نظر دارد نسبت به ایجاد یک بانک اطلاعات جامع از زورخانه های کشور اقدام کند . این کار صرف نظر از زحماتی که در پی خواهد داشت فواید بسیار زیادی دارد . به Rating: 0

ایجاد بانک اطلاعات زورخانه های ایران

12108_281

فراگستر در نظر دارد نسبت به ایجاد یک بانک اطلاعات جامع از زورخانه های کشور اقدام کند . این کار صرف نظر از زحماتی که در پی خواهد داشت فواید بسیار زیادی دارد . به طور مثال آدرس زورخانه های هر شهر به تفکیک در سایت قرار می گیرد و روز و ساعتهایی را که در آن زورخانه ورزش صورت می پذیرد به اطلاع بازدید کنندگان می رسد .

همکاری هیئت ها ، مدیران باشگاهها و مسئولین زورخانه های کشور در پیشرفت این امر بسیار حائز اهمیت است لذا از همه بزرگواران تقاضا دارم جهت درج نام زورخانه در فهرست ما مطالب زیر را برایمان ایمیل نموده و یا به شماره تلفن : ۸۴۱۵۳۲۰ – ۰۵۱۱ فکس نمایند . و یا در پایین همین صفحه در قسمت ارسال دیدگاه موارد مورد نیاز را وارد نمایند .

۱- نام استان :

۲- نام شهر :

۳- نام زورخانه :

۴- روزها و ساعاتی که ورزش در آن زورخانه انجام می شود .

۵- مدیر مسئول زورخانه :

۶- مسئول هماهنگ کننده امور زورخانه (جهت هماهنگی برای شرکت تیمهای مختلف ورزشی در زورخانه)

۷- تلفن همراه مسئول هماهنگی یا روابط عمومی :

۸- تصویری از زورخانه :

۹- آدرس دقیق :

۱۰- اسامی چند نفر از پیش کسوتان زورخانه

۱۱- اسامی مرشدین زورخانه

دیدگاه (1)

  • حجت دانشجو

    زورخانه ولیعصر (عج) شهرستان گناباد(خراسان رضوی ) شبهای شنبه و دوشنه و چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۱ ورزش انجام می شود.مدیر باشگاه آقای حسین بخشی زاده می باشد .مسئول هماهنگی و روابط عمومی آقای حجت دانشجو .شماره همراه ۰۹۳۹۹۳۴۲۷۷۰٫آدرس : گناباد خ ناصر خسرو جنب اداره ورزش و جوانان . مجموعه ورزشی انقلاب . زورخانه ولیعصر گناباد .از پیشکسوتان گناباد جناب حاج آقای جوادی صاحب ضرب و زنگ / جناب آقای حمید رضا جفایی صاحب زنگ / جناب آقای بخشی زاده صاحب زنگ .مرشد زورخانه آقای حجت دانشجو( از شاگردان استاد محمد کارگر )

    پاسخ

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق قانونی و مدنی مربوط به فراگستر می باشد . استفاده از مطالب این سایت بدون اجازه فراگستر ممنوع می باشد . توسط بیگ تم

بازگشت به بالا