مسابقات جام رمضان در زورخانه های مشهد برگزار می شود Reviewed by Momizat on . دبیر هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای استان خراسان رضوی گفت: مسابقات جام رمضان، امسال با شرکت 16 زورخانه فعال در مشهد برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلو دبیر هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای استان خراسان رضوی گفت: مسابقات جام رمضان، امسال با شرکت 16 زورخانه فعال در مشهد برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلو Rating: 0

مسابقات جام رمضان در زورخانه های مشهد برگزار می شود

_MG_0145

دبیر هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای استان خراسان رضوی گفت: مسابقات جام رمضان، امسال با شرکت ۱۶ زورخانه فعال در مشهد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای به نقل از برنا، “عباس جلیلیان” گفت: این مسابقات در شب های جمعه ماه مبارک رمضان و در زورخانه های منتخب شهر برگزار خواهد شد.

وی افزود: ورزش های باستانی در زورخانه های مشهد، هر شب در ۳ بازه زمانی پس از افطار تا نیمه شب، در۳ گود انجام می پذیرد و رتبه بندی زورخانه های استان نیز که پیش از ماه رمضان آغاز شده است، در ماه رمضان پایان خواهد یافت.

دیدگاه (2)

 • طوسی

  باسلام
  ای کاش درمورد ساعات وزمانها و آدرس های برگزاری این مسابقات اطلاع رسانی شود
  البته شاید هنوز قطعی ومطمن نشدن برگزار کنندگان باعث این امر شده است
  مسابقات جام رمضان فقط در حد یک اعلام در روزنامه ویا متاسفانه در سایت خود ورزشهای پهلوانی
  یا حق

  پاسخ
  • jalal

   با سلام جناب طوسی گرامی
   احتراماً۱ در زمان درج این خبر هنوز اطلاع رسانی زمانی نشده بود ولی در باشگاه ها ی مشهد برگه زمان بندی و دسته بندی سنی اعلام شده است . مسابقات انفرادی در روز پنجشنبه ۱۳۹۴/۴/۳ در باشگاه خیبر و ۱۳۹۴/۴/۱۰ در باشگاه شهید احمدی می باشد.
   در خاتمه پذیرای گرم نظرات شما و دیگر دوستان شما در راستای ارتقاء این سایت و دیگر موارد هستیم

   پاسخ

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق قانونی و مدنی مربوط به فراگستر می باشد . استفاده از مطالب این سایت بدون اجازه فراگستر ممنوع می باشد . توسط بیگ تم

بازگشت به بالا